OBECNOŚĆ – pierwsze „O” Zarządzanie energią życiową w stresie

Szczegóły wydarzenia

ZOBACZ FILM – minuta
… a tak było na tyskich warsztatach w październiku 2016
ZOBACZ

To pierwszy warsztat z całego cyklu „8xO”

„Wprowadzenie do metody 8xO – założenia, cele, filozofia. Warsztat poświęcony sztuce bycia obecnym Tu i Teraz. Ciało żyje w rzeczywistości, którą kreuje umysł. Gdy kreacja umysłu ma negatywny, alarmujący klimat to ciało trwa w permanentnym stresie i niepotrzebnie wytraca ogromne ilości energii. Zjawisko to nazywa się auto-stresem. Dlatego kontrola umysłu, utrzymywanie koncentracji i dyscypliny to umiejętności decydujące o naszym bilansie energetycznym, efektywności działania, zdrowiu i dobrych relacjach z ludźmi (IPSI).”


TERMIN: 22.04.2017 r.
TRENER: Wojciech Eichelberger
CZAS: 10:00 – 13:30
CENA: 240 zł.

OBECNOŚĆ, czyli umiejętność urealniania się, optymalnej koncentracji na zadaniu, kontrolowania negatywnych myśli i fantazji, efektywne oszczędzanie energii.

KUP BILET


WPŁATY:
1) przez konto evenea.pl z dodatkową opłatą za transakcje w evenea
KUP BILET
lub
2) tradycyjnym przelewem bankowym
Nr konta: 20 1140 2004 0000 3302 6215 6712.

TYTUŁ WPŁATY: „8xO – Obecność + imię i nazwisko uczestnika”. Zarejestrowanie na moduły seminaryjne następuje w momencie uregulowania odpłatności. Organizator wystawia Rachunki.


ADRESACI SZKOLENIA:
Dla wszystkich chcących skutecznie radzić sobie ze stresem, poznać zasady profilaktyki, efektywnie radzić sobie w sytuacjach dużego obciążenia.

FORMA:
Warsztat akcentuje naukę przez bezpośrednie doświadczenie. Prezentowaną wiedzę teoretyczną przeplatają ćwiczenia, w trakcie których uczestnicy doświadczają wpływu stosowanych technik na stan ciała/umysłu. Warsztat prowadzony jest w lekkiej, przyjemnej, pobudzającej formie. Jego efektem jest poprawa samopoczucia i odczuwalne podniesienie poziomu energii wewnętrznej. Charakter ćwiczeń sprzyja odreagowaniu napięć, relaksowi i integracji grupy (uwaga: wskazane luźne, sportowe/wygodne stroje). Metoda: Program opracowany przez W. Eichelbergera bazujący na koncepcji integralnej.


INFORMACJE UZUPEŁNIAJĄCE:

W przypadku rezygnacji do 7 dni przed wydarzeniem organizator pobiera 10% wpłaconej kwoty. Po tym czasie nie zwraca wpłaconej kwoty. W przypadku nieobecności na zajęciach organizator nie zwraca wpłaconych środków. Warsztaty mogą być fotografowane za zgodą uczestników. Uzyskany materiał będzie wykorzystywany na potrzeby promocji i edukacji firmy VERSO Centrum Pomocy Psychologicznej Terapii i Edukacji. Może zostać użyczony prelegentom na ich życzenie. Organizator wystawia Zaświadczenia udziału.

W CENIE:
– honorarium trenera,
– wynajem sali,
– przerwa kawowa,
– obiad z kadrą (trener i organizator),
– zaświadczenia.

DANE ORGANIZATORA:
VERSO Centrum Pomocy Psychologicznej Terapii i Edukacji
al. Piłsudskiego 30/223, 43-100 Tychy
NIP: 646-240-91-98, REGON: 276866748

Ewentualne pytania należy kierować do:
Justyna Rutkowska
tel.:
504 255 118
e-mail:
j.rutkowska@verso-rozwoj.pl

Informacje praktyczne

Data: 22 kwietnia 2017

Miejsce: Hotel Tychy

Wczytuję mapę...