REFERENCJE

dr Agata Norek – doktor sztuk plastycznych, Przewodnicząca Stowarzyszenia Shields Against Violence SAV e.V.


Współpraca z Justyną Rutkowską od samego początku układała się wyśmienicie i do końca miała absolutnie profesjonalny, niezawodny przebieg. Justyna wraz z zespołem VERSO zadbała o bardzo dobrą logistykę tego przedsięwzięcia. W trakcie wspólnie spędzonego czasu organizatorka zaskakiwała mnie nie tylko ogromnym zmysłem organizacyjnym, ale również umiejętnością zarażania ludzi swoimi wizjami, talentem łączenia ludzi o podobnych pasjach oraz zainteresowaniach, jak i swoją wszechstronnością, przez co dała mnie, jak i myślę wszystkim uczestnikom seminarium, poczucie profesjonalizmu oraz bezpieczeństwa. Zadbała również o bardzo przyjazną i serdeczną atmosferę wśród kadry, jak i uczestników seminarium. Rekomenduję VERSO Instytut Psychoterapii i Zdrowia, jako godnego i profesjonalnego partnera.

Wojciech Eichelberger - psycholog, psychoterapeuta, coach, trener, Instytut Psycho-Immunologii w Warszawie


Gratuluję Pani Justynie Rutkowskiej wytrwałości, konsekwencji i odpowiedzialności w realizacji zamierzonych projektów. To bardzo duży sukces, zwłaszcza w obszarze zdrowia. Cykl spotkań zaowocował dalszą współpracą z Instytutem Psychoimmunologii oraz Positive Life w Warszawie. Doceniam profesjonalizm i zaangażowanie Pani Justyny związane z organizacją mojej pracy w Tychach. Wykład i warsztaty zostały bardzo dobrze zaplanowane i przygotowane. Rekomenduję VERSO Instytut Psychoterapii i Zdrowia, jako godnego i zaufanego partnera a Panią Justynę Rutkowską jako profesjonalnego psychoterapeutę, psychologa i właściciela firmy.

Barbara Kutryba - Wiceprezydent Towarzystwa Promocji Jakości w Ochronie Zdrowia


W imieniu Towarzystwa Promocji Jakości Opieki Zdrowotnej w Polsce (TPJ) niniejszym potwierdzam współpracę przy VII edycji projektu edukacyjno-rozwojowego "Integracja Życia" dotyczącego Zdarzeń Niepożądanych zorganizowanym przez VERSO. Seminarium poświęcone tematyce zdarzeń niepożądanych, komunikacji klinicznej w jednostkach ochrony zdrowia, odporności na stereotypy myślenia i zarządzania w zdrowiu za znaczące wydarzenie i doceniając jego wartość objęliśmy je honorowym patronatem.

prof. dr hab. n. przyr. Jerzy Vetulani - psychofarmakolog, neurobiolog, biochemik, Instytut Farmakologii w Polskiej Akademii Nauk w Krakowie


Z pewnym podnieceniem i ciekawością jadę po raz pierwszy do Tych, aby wziąć udział w seminarium organizowanym przez firmę VERSO. To seminarium będzie na temat naszego mózgu: Jak żyć długo, szczęśliwie, jak nasz mózg pracuje, co możemy zrobić? Wydaje mi się, że to jest bardzo ciekawe. Wcześniej będą warsztaty o tym, jak mózg prowadzi nas na manowce. To jest bardzo interesujące. A potem, co możemy zrobić, aby od dzieciństwa do starości żyć w dobrej formie, ciesząc się życiem i cieszyć innych ludzi życiem. Wydaje mi się, że to jest fascynujący temat. Z największą przyjemnością spotkam się w nieznanych mi dotychczas Tychach i mam nadzieję, że polubię to miasto.

dr n. med. Izolda Mrochen-Domin - lekarz, Kierownik Oddziału Onkologii Szpitala w Katowicach Ochojcu


Pani mgr Justyna Rutkowska posiada kilkunastoletnie doświadczenie pracy w ochronie zdrowia. Z tego powodu zdecydowaliśmy się podjąć współpracę z Panią Rutkowską. Była wykładowcą podczas spotkania w Górnośląskim Centrum Medycznym w Katowicach Ochojcu. Wystąpienie Pani Justyny spotkało się z bardzo dobrym odbiorem i słowami uznania. Wykazała się profesjonalizmem, w tym wysoką wiedzą merytoryczną i swobodnym przekazem.

dr n. med. Paweł Grzesiowski - lekarz, Fundacja Instytut Profilaktyki Zakażeń w Warszawie


Pani mgr Justyna Rutkowska współpracuje z Fundacją Instytut Profilaktyki Zakażeń z siedzibą w Warszawie od grudnia 2017 r. W ramach współpracy w okresie od grudnia 2017 do maja 2018 r. była trenerem psychologiczno-medycznego zespołu szkoleniowego projektu "Zarządzanie bezpieczeństwem opieki - monitorowanie zdarzeń niepożądanych. Wsparcie szpitali we wdrażaniu standardów jakości i bezpieczeństwa opieki" realizowanego przez Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia 2016 - 2018. Pani Justyna była odpowiedzialna za merytoryczną psychologiczną część szkolenia. Jest profesjonalnym trenerem i psychologiem. Bardzo dobrze łączy doświadczenie zawodowe z psychologiczną i medyczną wiedzą. Rekomenduję Panią Rutkowską z pełnym przekonaniem.

Jacek Walkiewicz - psycholog, mówca motywacyjny, Pełna Moc Możliwości


Pani Justyna Rutkowska i firma VERSO Instytut Psychoterapii i Zdrowia organizowali mój wykład "Siła psychiczna w zdrowym biznesie" w 2018 roku w Tychach. Mogę potwierdzić  profesjonalizm na każdym etapie współpracy czyli zrozumienie potrzeb, doskonałą komunikację, zadbanie o każdy szczegół mojego pobytu, miłe niespodzianki oraz ciepłe przyjęcie.

dr n. med. Magdalena Golachowska - biotechnolog, Uniwersytet SWPS "Psychodietetyka" we Wrocławiu


Pomysłowość w inicjatywach, wytrwałość przy organizacji, dbanie o wysoki poziom i pełen profesjonalizm w tworzeniu konferencji, szkoleń, warsztatów, spotkań mgr Justyny Rutkowskiej jest godna podziwu. Mam nadzieję, że dzięki VERSO Instytut Psychoterapii i Zdrowia, mieszkańcy Tychów, pacjenci i kadra specjalistyczna, będą ciągle z tego korzystać.

dr n. med. Jadwiga Pyszkowska - Konsultant Wojewódzki w Dziedzinie Medycyny Paliatywnej województwa opolskiego


Poziom programów i przebieg warsztatów i konferencji jest na wysokim poziomie, uwzględniający aktualną wiedzę, przekazywaną niezwykle komunikatywnie i odpowiedzialnie. Firma Verso sukcesywnie rozwija się, dbając o profesjonalizm aktywnego przekazu. Wiedza i doświadczenie Pani mgr Justyny Rutkowskiej zapewnia autentyczność realizacji szerokiego programu wsparcia pracowników medycznych i niemedycznych z zespołów specjalistycznej opieki paliatywnej.

dr n. farm. Piotr Kaczmarczyk - farmaceuta, InterMen


Pani Justyna, to także znakomity trener i wykładowca, który dzięki bardzo bogatemu doświadczeniu wyniesionemu z praktyki zawodowej, w sposób merytoryczny, a jednocześnie niezwykle przystępny przedstawia wymagane zagadnienia, wiążąc uwagę i zainteresowanie słuchaczy. W trakcie szkoleń i warsztatów prowadzonych przez Panią Justynę panuje wspaniała atmosfera, co przekłada się na satysfakcję i zadowolenie uczestników. Współpracę z Panią Justyną Rutkowską oceniam bardzo dobrze, jednocześnie rekomendując VERSO Instytut Psychoterapii i Zdrowia, jako zaufanego partnera.

Ewa Bensz-Smagała - pedagog, Lucky Mind


Jej przedsiębiorcza postawa, entuzjazm i kreatywność pozwoliły na zorganizowanie wielu wykładów, warsztatów, seminariów na rzecz zdrowia, które na stałe wpisały się w kalendarz wydarzeń województwa Śląskiego. Pani Justyna budzi zaufanie, zawsze z uwagą i zaangażowaniem stara się rozpoznać potrzeby i cele swoich partnerów biznesowych. Polecam VERSO, jako wiarygodnego i rzetelnego partnera.